Connect with us

INNE

Niezawodne przechowywanie danych z Icy Dock ToughArmor MB998SK-B

Opublikowano

dnia

ToughArmor MB998SK-B oferuje możliwość przechowywania 8 dysków SATA 2,5” o wysokości od 5 do 7 mm w jednej zatoce 5,25”, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wysoko zagęszczonych pamięci masowych.

Niezliczone opcje w pojedynczej zatoce

Dzięki zastosowaniu standardowego kształtu zatoki 5,25”, zwarta konstrukcja klatki pozwala na wykorzystanie jej w różnych zastosowaniach, takich jak zaawansowana macierz RAID. Dzięki MB998SK-B możliwe jest zbudowanie dwóch macierzy RAID 5 lub RAID 10, użycie 4 dysków w wysokiej wydajności macierzy RAID 0 oraz dwóch macierzy RAID 1 do tworzenia kopii zapasowych. MB998SK-B jest niezwykle przydatny w stacjach roboczych, serwerach kompaktowych, platformach do gier, serwerach domowych lub urządzeniach HTPC ze względu na wysoką pojemność i oszczędność miejsca. Jest również idealny dla użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej bez RAID JBOD, aby zapisać różne treści w różnych lokalizacjach dysków.
Icy-Dock-MB998SK-B_1.jpg

Pełne bezpieczeństwo

Systemy tac ToughArmor MB998SK-B wykorzystują indywidualny mechanizm zamykania na klucz dla każdej z tacy, chroniąc przed przypadkowym wysunięciem lub niepożądanym dostępem. Jest to przydatne w strefach o wysokim poziomie bezpieczeństwa, w których wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie fizyczne lub w środowiskach on-the-go, takich jak komputery pokładowe i mobilne stacje robocze.
Icy-Dock-MB998SK-B_2.gif
Z przodu obudowy umieszczono diody LED informujące o stanie poszczególnego napędu. Technologia Active Power Technology (APT) umożliwia aktywację każdej diody LED i wentylatora chłodzącego tylko po włożeniu dysku do obudowy. Gdy urządzenie się włącza, dwa wentylatory chłodzące o średnicy 40 mm umieszczone strategicznie za tylnym panelem zapewniają przepływ powietrza w całej klatce, skutecznie i wydajnie chłodząc wszystkie 8 pól.
ToughArmor MB998SK-B obsługuje zarówno kable zasilające SATA 7-, jak i 15-pinowe z zatrzaskami blokującymi, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o przypadkowe odłączenie kabli od obudowy.

Facebook

Poczytaj o IOT