Connect with us

INNE

Nowe promocyjne zestawy Tenda – Razem korzystniej!

Opublikowano

dnia

Tenda jest jednym z czołowych producentów urządzeń sieciowych oraz smart home. Marka przygotowała 3 nowe zestawy w atrakcyjnych cenach dostępne na platformie zakupowej Allegro.pl. Wśród nich każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

 

Wszystkie zestawy zawierają kamerę IP Tenda CP3. To wysokiej jakości kamera do monitoringu łącząca zasięg widzenia 360° z rozdzielczością 1080p. Wyposażona jest ona również w dwukierunkowy system audio, detekcję i śledzenie ruchu oraz alarm dźwiękowy i świetlny. Produkt przeznaczony jest do użycia wewnątrz pomieszczeń takich jak domy, sklepy czy biura. Nagrania z Tenda CP3 można przechowywać na karcie pamięci lub w chmurze.

 

W pierwszym zestawie do kamery producent dołącza router Tenda F9 o przepustowości 600 Mb/s. 4 wielokierunkowe anteny o mocy 6 dBi zapewniają doskonały zasięg. Technologia Beamforming+ pozwala skupić sygnał na urządzeniu korzystającym z sieci, dzięki czemu jest on bardziej wydajny. Urządzeniem można zarządzać za pomocą aplikacji. Pozwala ona ustawić białą lub czarną listę, usuwać z sieci nieznane urządzenia czy monitorować status routera z dowolnego miejsca.

Zestaw kamera IP Tenda CP3 + router Tenda F9

 

W kolejnym zestawie oprócz kamery znajdziemy również router Tenda TX9 Pro. To router Wi-Fi 6 AX3000 posiadający dwuzakresowy nadajnik pozwalający osiągnąć łączną prędkość przesyłu danych do 2976 Mbps (574 Mbps w zakresie 2,4 GHz oraz 2402 Mbps w 5 GHz). Urządzenie wyposażone zostało w dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz zapewniający sprawną obsługę ruchu sieciowego. Zastosowanie technologii OFDMA oraz MU-MIMO pozwala na zmniejszenie opóźnień oraz lepszą wydajność przy wysokim obciążeniu sieci klientami Wi-Fi. Dzięki wsparciu technologii kolorowania BSS router TX9 Pro minimalizuje negatywny wpływ interferencji fal radiowych na rozgłaszaną sieć Wi-Fi. Technologia TWT (Target Wake-up Time) pozwala routerowi zarządzać zasilaniem podłączonych urządzeń, znacząco przedłużając ich czas pracy na zasilaniu bateryjnym. Sprzętem można również zarządzać z poziomu aplikacji, która oferuje m.in. ustawienie sieci dla gości, harmonogramu Wi-Fi i kontroli rodzicielskiej.

Zestaw kamera Tenda CP3 + router Tenda TX9 Pro

 

W trzecim z zestawów znajdziemy system mesh Wi-Fi Tenda Nova MW5G (3-pak). Jest on dedykowany w szczególności większym gospodarstwom domowym, które wykorzystują szerokopasmową przepustowość 100 Mb/s lub więcej. System został oparty na technologii mesh, co oznacza, że każdy węzeł automatycznie łączy się z innymi, tworząc rozproszoną sieć w całym domu. Wszystkie węzły są wyposażone w porty gigabitowe, co pozwala maksymalnie wykorzystać usługi szerokopasmowe o dużej szybkości i zapewnia płynne przesyłanie strumieniowe filmów 4K. Pozostałe węzły automatycznie łączą się ze wstępnie sparowanymi węzłami, dzięki czemu konfiguracja jest bardzo prosta. 3-pak potrafi pokryć zasięgiem do 300 m².

Zestaw kamera Tenda CP3 + system mesh Wi-Fi Tenda Nova MW5G (3-pak)

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi zestawami w wyjątkowych cenach na oficjalnym profilu Tenda Polska na Allegro.

Facebook

Poczytaj o IOT