Connect with us

INNE

Nowy spot reklamowy Bosch – „Like a Bosch”

Opublikowano

dnia

Niemiecki producent Bosch wypuścił nowy spot reklamowy nawiązujący do nowej koncepcji technologicznej firmy tzw. Internetu Rzeczy. Internet rzeczy (Internet of Things, IoT) to koncepcja, w ramach której urządzenia działające dotychczas oddzielnie, komunikują się ze sobą nawzajem dzięki sieci internetowej.

fot. Bosh

Bohaterem spotu jest mężczyzna wieku średniego, który w dość ekstrawagancki sposób korzysta z nowych technologii marki Bosch. Hasło przewodnie reklamy brzmi „Like a Bosch”. Nawiązuje ono do popularnej frazy „like a boss”, opisującej osobę, która wykonała jakąś czynność nadzwyczaj przekonująco i finezyjnie. Mężczyzna z entuzjazmem korzysta z takich urządzeń jak, ekspres do kawy, kosiarka trawnikowa, osobisty asystent kuchenny, robot odkurzający, inteligentny system ogrzewania.

fot. Bosh

 

Przedstawiony w reklamie ekspres do kawy jest automatycznym ekspresem ciśnieniowym do zabudowy.  Model ten posiada cały szereg specyfikacji, dzięki którym można przygotować każdy rodzaj kawy, dbając równocześnie o odpowiednią temperaturę parzenia, wydobycie bardziej intensywnego aromatu. Ponadto ekspres zawiera program Calc’nClean, odpowiadający za czyszczenie i odkamienianie.

fot. Bosh

Automatyczna kosiarka trawnikowa ze spotu to model Indygo 350. Jest to prosta i wygodna w obsłudze kosiarka, która autonomicznie skosi twój trawnik przy użyciu inteligentnego oprogramowania. Dzięki systemowi Logicut zna kształt i wymiary trawnika oraz oblicza najbardziej efektywną trasę koszenia. Urządzenie zapamiętuje miejsce, w którym ostatnio skończyło pracę.

fot. Bosh

Osobisty asystent kuchenny ma za zadanie uprościć życie w kuchni. Asystent jest sterowany głosem, pomaga w gotowaniu i w pracach domowych.

fot. Bosh

W reklamie widzimy również inteligentnego robota odkurzającego Roxxter. Urządzenie działa w pełni autonomicznie i może być zaprogramowane do odkurzania, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Wyróżnia się długą żywotnością baterii i wydajnością. Roxxter działa nie tylko jako odkurzacz. Posiada również camerę R-Cam, która na żywo przesyła obraz na twoje urządzenie mobilne, pokazując w którym dokładnie miejscu się znajduję – i to wszystko w rozdzielczości full HD. Funkcja ta może służyć do instruowania robota, aby udał się do określonego pomieszczenia. Jest to przydatna dodatkowa funkcja – szczególnie dla osób, które dużo podróżują.

fot. Bosh

 

Ostatnim ukazanym urządzeniem jest inteligentny system zarządzania ogrzewaniem Bosch EasyControl CT200. Ma za zadanie optymalizować ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń i pracę kotła grzewczego zapewniając komfortową temperaturę otoczenia oraz ciepłej wody. Zapewnia bezprzewodową komunikację między regulatorem podłączonym do kotła a elektronicznymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi. Obsługuje aż do 20 niezależnych czasowo i temperaturowo stref grzewczych, w których może być zamontowanych do 64 głowic termostatycznych Bosch.

Co sądzicie o takim stylu życia? Chyba mimowolnie dążymy do tego aby świat właśnie tak wyglądał.

A Ty jak żyjesz? Jak Bosh? 😉

Facebook

Poczytaj o IOT