Connect with us

AGD/RTV

Świąteczne porządki z Samsung – inteligentnie i bez poświęceń

Opublikowano

dnia

Chociaż na same święta czekamy z niecierpliwością, to dni je poprzedzające nie należą zwykle do najspokojniejszych. Mamy na to jednak doskonałe remedium – dzięki innowacyjnym produktom Samsung odkurzanie i pranie będzie szybsze i prostsze, a dom wypełni czyste powietrze i prawdziwie świąteczna atmosfera.

Aby uniknąć przedświątecznej gorączki warto rozpocząć przygotowania do rodzinnych uroczystości z wyprzedzeniem. Kluczem do sukcesu jest dobra organizacja oraz inteligentne sprzęty AGD, które pozwolą nam zaoszczędzić nie tylko czas, ale i energię. Oto przepis na świąteczne porządki według Samsung.

Pioniersko do ostatniego okruszka

Odkurzanie jest pierwszym krokiem do tego, aby w naszych wnętrzach zapanowała czystość. Tymczasem posprzątanie całego domu to czasochłonna gimnastyka. Na szczęście skutecznie wyręczy nas w tym automatyczny robot sprzątający Samsung Jet Bot AI+. To pierwszy na świecie inteligentny robot, wyposażony w aktywny sensor 3D oraz rozwiązanie Intel® Movidius™, który dokładnie analizuje powierzchnię i plan mieszkania oraz optymalizuje drogę przemieszczania się urządzenia. Jego szerokokątna kamera 3D z dużą głębią ostrości szczegółowo skanuje szeroką powierzchnię rozpoznając i klasyfikując przedmioty, dzięki czemu inteligentny odkurzacz nie wciągnie małych przedmiotów pozostawionych na podłodze, takich jak na przykład dziecięce klocki, a bezpiecznie i dokładnie je ominie*. Przedświąteczne odkurzanie może odbywać się nawet podczas naszej nieobecności w domu, ponieważ aplikacja SmartThings pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie pracy robota**. Dodatkowo robot Samsung Jet Bot AI+ posiada silnik Digital Inverter maksymalizujący siłę ssania, wpływającą na efektywność sprzątania. Ten inteligentny robot sprzątający nie tylko dokładnie i samodzielnie odkurzy mieszkanie, ale również sam powróci do swojej stacji czyszczącej i opróżni pojemnik na kurz po zakończonej pracy***. W ten sposób Jet Bot AI+ skutecznie wykona za nas jeden z najmniej przyjemnych przedświątecznych obowiązków.

Świeżość w duchu eko

Okres świąteczny to czas wyszukanych stylizacji, dekoracyjnych materiałów oraz ciepłych, miękkich kocy i pościeli. Upranie wszystkich potrzebnych rzeczy zajmuje wiele czasu i zużywa dużo energii, nie wspominając o obawach związanych z bezpieczeństwem delikatnych tkanin. Remedium na to stanowią nowoczesne technologie zastosowane w inteligentnych pralkach i suszarkach Samsung Al Control. Unikalna technologia EcoBubble™ zapewnia efektywne, a zarazem delikatne dla tkanin pranie w niskiej temperaturze****. To ekologiczne rozwiązanie doskonale nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin, od delikatnych po bawełniane, chroniąc ich kolor i strukturę, a dodatkowo oszczędzając energię*****. Technologia QuickDrive™ odpowiada za skrócenie cyklu prania nawet o 50% (w porównaniu do starszych modeli Samsung), przy zachowaniu tej samej skuteczności******. Uzupełnieniem jest inteligentny system Optimal Dry w suszarkach Samsung, który wykorzystuje trzy czujniki: wilgoci, temperatury i wymiany ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię. Pralki i suszarki Samsung AI Control łączą się nie tylko ze smartfonem, ale także dzięki modułowi Wi-Fi, są inteligentnie połączone ze sobą. Innowacyjny panel AI Control sprawia, że inteligentna pralka na podstawie wybranego programu prania sugeruje odpowiedni program suszenia, dopasowany do rodzaju tkanin. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownikowi pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego urządzenia do drugiego.

W trosce o dobrą atmosferę

W okresie świątecznym spędzamy więcej czasu w domowych pieleszach oraz gościmy bliskie nam osoby. Mając na uwadze to, że sezon jesienno-zimowy charakteryzuje obniżenie jakości powietrza na zewnątrz chcielibyśmy, aby w naszym domu było bezpiecznie. Jakość powietrza ma istotny wpływ na to jak funkcjonujemy na co dzień, a także jak się wysypiamy. Problem ten skutecznie rozwiązują oczyszczacze powietrza Samsung, które skutecznie usuwają z otoczenia aż do 99,97%******* mikroskopijnych cząsteczek. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu trzech filtrów: filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Oczyszczacz powietrza Samsung AX60 poinformuje nas na bieżąco o jakości powietrza w pomieszczeniu na 4-kolorowym wyświetlaczu. Jego stan będziemy mogli sprawdzić również zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings na smartfonie. W ten sposób także uruchomimy oczyszczacz przed powrotem do domu ze świątecznych zakupów lub wyłączymy, gdy opuszczamy dom na dłużej. Dzięki oczyszczaczowi powietrza Samsung zyskamy realny wpływ na to, czym oddychamy, a nasz dom stanie się zdrowym i bezpiecznym azylem z dobrą atmosferą – idealnie na święta!

Skorzystaj z promocji Samsung – odbierz prezent

Dla tych, którzy zdecydują się na zakup oczyszczacza powietrza Samsung przygotował promocję z prezentem.

  • Przy zakupie oczyszczacza powietrza Samsung (AX60, AX47, AX40, AX34) otrzymasz dodatkowy filtr gratis
  • Przy zakupie oczyszczacza powietrza Samsung AX90 otrzymasz aż 2 filtry gratis

 

Warunkiem przystąpienia do promocji Samsung jest rejestracja produktu w terminie objętym promocją z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.

 

Promocja obowiązuje od 5 grudnia br. do 28 lutego 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są w Regulaminie na stronie: tlendobry.pl

 

 

* Wykrywa przedmioty od 1 cm szerokości, 1 cm wysokości i 1 cm głębokości.

** Dostępne na urządzeniach z systemem Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

*** Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego zastosowania. Kurz i włosy utknięte wewnątrz kratki mogą nie zostać usunięte podczas jednego cyklu.

**** Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić, w zależności od cyklu prania.

***** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią Aktywnej piany bez działania mechanicznego.

****** Na podstawie raportu Firmy Springboard Engineering na temat pasków EMPA, porównującego normalny roztwór detergentu i technologię bąbelków bez działania mechanicznego, przetestowaną na tkaninie poliestrowej. Poszczególne wyniki mogą się różnić.

******* Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT