Connect with us

IT

Tenda A27 – wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 AX1800

Opublikowano

dnia

A27 to extender Wi-Fi 6 przeznaczony do dużych domów. Dzięki prędkości bezprzewodowej do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w 2,4 GHz, znacznie zwiększa prędkość Wi-Fi w porównaniu ze wzmacniaczami Wi-Fi 5.

Eliminacja martwych stref

Tenda A27 został wyposażony w dwie dwupasmowe anteny o mocy 5 dBi. Pozwalają one rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej na tyle, aby Wi-Fi było dostępne w każdym zakamarku domu.

Prosta instalacja

A27 można zainstalować na dwa proste sposoby. Jednym z nich jest sparowanie za pomocą przycisku WPS na wzmacniaczu oraz routerze. Kiedy dioda LED na A27 zaświeci się na niebiesko lub żółto, oznacza to, że instalacja powiodła się. Użytkownik może również podłączyć bezpośrednio urządzenie do sygnału extendera. Wówczas na ekranie komputera lub PC wyskoczy okienko, w którym może ustawić login oraz hasło.

Inteligentny wskaźnik LED

Po udanym sparowaniu wskaźnik LED pokazuje stan połączenia. Niebieski oznacza stan bardzo dobry, żółty dobry, a czerwony informuje o zbyt dużej odległości od routera.

Inteligentny dobór pasma

A27 unifikuje dwa pasma, aby wybrać najlepsze w danych warunkach.

Więcej możliwości dzięki gigabitowemu portowi

Zewnętrzny, gigabitowy port pozwala na korzystanie z szybkiej sieci innym urządzeniom, tj. telewizory wyposażone w smart TV, konsole lub laptopy.

 

Pozwala on również na przekształcenie wzmacniacza w access point.

Facebook

Poczytaj o IOT