Connect with us

IT

Jak wykorzystać zatokę 3,5 cala?

Opublikowano

dnia

EZ-FIT Trio MB610SP jest uchwytem przekształcającym 3,5-calową zatokę tak, aby pomieściła trzy dyski HDD lub SSD o przekątnej 2,5 cala.

Łatwa instalacja z tacą Slim-U

EZ-FIT Trio używa najnowszego systemu tac o nazwie Slim-U, który jest równocześnie lekki i wytrzymały. Dzięki niemu instalacja dysku jest bardzo prosta – wystarczy umieścić otwory  montażowe dysku na wbudowanych wkrętach, po czym włożyć do uchwytu, podłączyć zasilanie oraz kable transferujące dane i wszystko jest gotowe do działania.
Tacka Slim-U służy jako stabilizator, który zabezpiecza dysk i pochłania wstrząsy, zaś jej właściwości antywibracyjne idealnie chronią napęd przed uderzeniami. Slim-U jest kompatybilna z 2,5-calowymi HDD/SSD od 5 do 15 mm wysokości. EZ-FIT Trio mieści do trzech 2,5” SSD/HDD do 7 mm wysokości lub do 2 dysków o wysokości 9,5 mm lub wyższej.
icy_dock_mb610sp_1.jpg

Przemyślana konstrukcja

EZ-FIT Trio MB610SP jest wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS, zachowując trwałość i lekkość. Jednoczęściowa konstrukcja oznacza mniej ruchomych elementów, które łatwo zepsuć. Produkt Icy Dock zapewnia aż 60 otworów na wkręty, aby akcesorium mogło być zamontowane praktycznie w każdej obudowie komputerowej. Zarówno górna, jak i dolna powierzchnia akcesorium jest otwarta, co pozwala na chłodzenie dysków przez wentylatory znajdujące się w obudowie.
icy_dock_mb610sp_2.jpg

Kluczowe cechy

  • Trwała, antywibracyjna, jednoczęściowa konstrukcja
  • Kompatybilny z 2,5” HDD/SSD od 5 do 15 mm wysokości
  • Mieści 3x 2,5” SSD/HDD SATA w jednej 3,5” zatoce (dla dysków od 5 do 7 mm wysokości)
  • Mieści 2x 2,5” SSD/HDD SATA w jednej 3,5” zatoce (dla dysków od 9,5 do 15 mm wysokości)
  • Szybki mechanizm wysuwania dla bezproblemowego montażu napędu bez użycia narzędzi
  • Uniwersalna konstrukcja na wzór 3,5” HDD dla maksymalnej kompatybilności
  • 60 otworów montażowych dla jak największej elastyczności instalacji

Facebook

Poczytaj o IOT