Connect with us

AGD/RTV

Zoe – witaj w rodzinie Stadler Form! Niezwykły aromatyzer z bursztynowym światłem.

Opublikowano

dnia

Zoe to niewielkie urządzenie, które sprawi, że pomieszczenie wypełni się naszym ulubionym zapachem. Ten aromatyzer stanowi idealny dodatek do każdego wnętrza. Jak każdy produkt marki Stadler Form stawia na harmonijne połączenie atrakcyjnego wzornictwa z zaawansowaną technologią.

 

Aromatyzer, który ma w sobie „to coś”

Zoe jest wyposażona w technologię Amber LightTM. Dzięki niej emitowana przez aromatyzer chłodna mgiełka zyskuje bursztynowy kolor. Pozwala to osiągnąć efekt niewielkiego płomienia, więc podczas swojej pracy Zoe przypomina palącą się świeczkę zapachową. Najnowszy aromatyzer od Stadler Form swoim działaniem wyczarowuje w pomieszczeniu  oazę dobrego samopoczucia i przytulności.

Zoe podczas swojego działania jest cicha i – co ważne – potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej. Wykorzystywana przez nią oszczędna technologia ultradźwiękowa pozwala osiągnąć optymalny poziom emisji olejków eterycznych w postaci delikatnej mgiełki.

Stadler Form Zoe może pracować wszędzie, ponieważ zasilana jest za pomocą kabla USB. Urządzenie posiada ponadto w zestawie adapter, który umożliwia podłączenie jej do gniazdka elektrycznego. Zoe została również wyposażona w funkcję automatycznego wyłączenia, gdy zabraknie wody w zbiorniku Z kolei sama technologia Amber LightTM posiada regulację natężenia oświetlenie, aż do całkowitego ściemnienia.

Elegancki aromatyzer Zoe dostępny w białym i czarnym kolorze, z pokrywą wykończoną  modnym kolorem różowego złota, doda blasku każdemu pomieszczeniu i zadba o atmosferę pełną dobrego samopoczucia.

 

Trzy najważniejsze fakty o Zoe to:

  • Bursztynowe światło tworzy ciepłą atmosferę dobrego samopoczucia,
  • Wypełnia pomieszczenie delikatną mgiełką zapachową,
  • Możliwość zastosowania urządzenia wszędzie – dzięki kablowi USB.

 

Stadler Form Zoe – aromatyzer, sugerowana cena detaliczna: 249 zł

Dostępny w kolorze czarnym oraz białym.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT