Connect with us

WIEDZA IOT

Jesienne przeceny EZVIZ w sieci sklepów Leroy Merlin

Opublikowano

dnia

EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, ogłosił specjalną sprzedaż produktów dla bezpieczeństwa i domowej wygody. Jesienna promocja wystartowała w tym tygodniu w sklepach Leroy Merlin i będzie trwać aż do 25 października. Marka oferuje szeroką gamę urządzeń smart home w cenach obniżonych do 150 zł, w tym najlepiej sprzedające się, bezkablowe kamery bezpieczeństwa oraz nowo wprowadzony inteligentny wizjer do drzwi.

Zadbaj o spokój, będąc z dala od domu

EZVIZ ogłasza wyjątkowe oferty na swoje całoroczne bestsellery, dzięki którym możesz odświeżyć swój dom i poczuć się jeszcze bezpieczniej. Jeśli lubisz słońce i jesienią planujesz dłuższy urlop w ciepłych krajach, zadbaj o dodatkową ochronę dla swojego domu. Bogate w funkcje kamery EZVIZ staną się strażnikiem domowego zacisza podczas Twojej nieobecności, a na co dzień także zaufanym opiekunem wszystkich mieszkańców domu – najmłodszych pociech, czworonożnych przyjaciół czy przyjaciół odwiedzający Was w czasie weekendu.

Jesienne promocje obejmują:

  • Inteligentny wizjer drzwiowy DP2C – w cenie 549 zł, taniej o 150 zł

 Połączenie kamery wizjera i dzwonka do drzwi, stylowe nowoczesne wzornictwo i wiele zaawansowanych cech, które strzegą Twoich drzwi. Wybierz wyraźny obraz, inteligentne funkcje i możliwość zobaczenia i rozmowy z gościem za pośrednictwem wewnętrznego kolorowego monitora.

 

  • Zewnętrzna kamera obrotowa C8W Pro – w cenie 449 zł, taniej o 100 zł

 Ochrona 360 stopni dzięki wbudowanym komponentom inteligentnym. Moduł sztucznej inteligencji umożliwia odróżnianie osób i pojazdów od innych poruszających się obiektów i automatyczne śledzenie osób w celu rejestrowania ważnych zdarzeń. Użytkownik może ustawić automatyczne śledzenie oraz do 12 programowalnych ujęć kamery, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Wyraźny obraz o rozdzielczości 2K umożliwia obserwację i ciągłą ochronę wejścia do budynku lub jego zaplecza.

 

  • Zewnętrzna kamera bateryjna BC1C – w cenie 549 zł, taniej o 120 zł

 Kamera w pełni zasilana baterią, która działa do 210 dni na pełnym ładowaniu i jest wyposażona w wiodące technologie EZVIZ, w tym: wykrywanie ruchu ludzi, kolorowe widzenie nocne, aktywną obronę. BC1C możemy skonfigurować z panelem słonecznym EZVIZ (dostępny osobno), dzięki czemu kamera zyska wydłużony czas pracy na jednym ładowaniu.

 

  • Zewnętrzna kamera obrotowa C6N – w cenie 179 zł, taniej o 60 zł
  • Inteligentne gniazdo EZVIZ T30-10A – w cenie 44,90 zł, taniej o 15 zł
  • Zewnętrzna kamera obrotowa C8C – w cenie 329 zł, taniej o 70 zł
  • Kamera wi-fi z lampą LC3 – w cenie 479 zł, taniej o 120 zł
  • Zewnętrzna kamera C3N – w cenie 189 zł, taniej o 70 zł

Aby skorzystać ze specjalnych rabatów, odwiedź sklep Leroy Merlin. Promocje trwają do 25 października.

Facebook

Poczytaj o IOT