Connect with us

SMART

Premiera KeyPad TouchScreen: Wznosi zarządzanie systemem Ajax na wyższy poziom

Opublikowano

dnia

Ajax Systems z dumą prezentuje produkt, który płynnie łączy bezpieczeństwo z kontrolą nad urządzeniami inteligentnego domu. Przejmij kontrolę nad bezpieczeństwem inteligentnego domu, korzystając z KeyPad TouchScreen, który jest już dostępny w sprzedaży.

Gdzie kupić

Rozwiązanie to oferuje przejrzysty interfejs Ajax, zbliżony do interfejsu aplikacji Ajax, duży dotykowy wyświetlacz IPS oraz wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa, w tym technologie DESFire® i BLE (Bluetooth Low Energy).

Jedną z głównych zalet KeyPad TouchScreen jest intuicyjne zarządzanie grupami bezpieczeństwa. Użytkownicy mają dostęp do podglądu i kontroli nad wieloma grupami bezpieczeństwa za jednym naciśnięciem przycisku, dzięki czemu bez zbędnego wysiłku mogą uzbroić lub rozbroić różne strefy swojej posiadłości. Urządzenie obsługuje także powiadomienia dźwiękowe dotyczące alarmów, opóźnień i otwarcia drzwi, zapewniając użytkownikom dostęp do natychmiastowych aktualizacji związanych ze statusem systemu.

ajax keypad touchscreen

Solidne funkcje bezpieczeństwa, takie jak kod pod przymusem, alarmy sabotażowe, szyfrowanie danych, ochrona przed zgadywaniem kodu, i nieautoryzowanym dostępem do urządzeń oraz ochrona przed sabotażem (spoofingiem) są gwarancją, że dostęp do systemu mogą uzyskać tylko autoryzowani użytkownicy. Dla dodatkowej wygody KeyPad TouchScreen pozwala na trzy metody uwierzytelniania, pozwalając na korzystanie z kart Pass, breloków Tag i osobistych kodów dostępu.

Najważniejsze cechy:

  • 5-calowy wyświetlacz z czarno-białymi motywami i automatyczną regulacją jasności
  • Sensor zbliżeniowy do automatycznej aktywacji klawiatury, przy zbliżeniu dłoni
  • Karta sterowania urządzeniami automatyzacji z możliwością obsługi do 6 przycisków
  • Sygnalizator, odbierający powiadomienia o alarmach, otwarciu drzwi, opóźnieniach wejścia/wyjścia i innych zdarzeniach
  • Regulowane przyciski alarmowe do informowania o alarmie, pożarze lub zdarzeniu pomocniczym

Panel KeyPad TouchScreen oferuje różnorodne opcje zasilania, dzięki czemu może pracować nawet do 1,5 roku na fabrycznie zainstalowanych bateriach lub korzystając z zasilania 12 V⎓, przy użyciu baterii jako zapasowego źródła energii. Bezprzewodowe technologie Jeweler i Wings zapewniają niezawodną i szyfrowaną dwukierunkową komunikację radiową z hubem Ajax i gwarantują zasięg komunikacji do 1700 metrów. Ponadto, nowa klawiatura będzie zawsze w aktualnej wersji, a to za sprawą wypuszczanych na bieżąco, bezprzewodowych aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

Kompatybilne huby: Hub 2Hub 2 PlusHub Hybrid

Dowiedz się więcej o KeyPad TouchScreen:

 Karta produktu
Instrukcja użytkownika
 KDT

Facebook

Poczytaj o IOT