Connect with us

RECENZJE

Recenzja Xblitz X1000 – Bezpieczne rozmowy w czasie jazdy

Opublikowano

dnia

Nie każdy posiada w swoim samochodzie oprogramowanie pozwalające na połączenie z telefonem. Przydaje się ono w czasie jazdy, aby móc prowadzić bezpieczne rozmowy telefoniczne przy jednoczesnym prowadzeniu samochodu. Dlatego ciekawym rozwiązaniem jest zestaw głośnomówiący Xblitz X1000, który służy właśnie do bezpiecznych rozmów w czasie jazdy samochodem. Zapraszam na recenzję.

Opakowanie i zawartość

Urządzenie posiada ładny, firmowy kartonik, na którym znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje o urządzeniu oraz jego funkcjach.

Zawartość zestawu:

  • głośnik
  • kabelek
  • ładowarka pod zapalniczkę
  • instrukcja
  • podziękowanie za zakup

 

Wygląd

Urządzenie głośnomówiące jest wielkości trochę mniejszego smartfona. Całe jest głównie w kolorze czarnym jedynie ze srebrnym kółkiem na środku. W środku kółka znajdują się dwa przyciski: do poleceń głosowych smartfona oraz odbieranie i kończenie połączeń. W górnej części głośnika, po prawej i po lewej stronie znajdują się przyciski zwiększania i zmniejszania głośności. Wszystkie przyciski są w czarnym, błyszczącym kolorze. Dwie trzecie urządzenia zajmuje głośnik (czarny, matowy element z dziurkami) oraz w lewym górnym rogu jest większa dziurka, która jest mikrofonem.

Po prawej stronie na boku, znajduje się wejście na kabel micro-USB do ładowania urządzenia. Natomiast z drugiej strony znajduje się przesuwany włącznik.

Działanie

Jak działa urządzenie wyjaśniam w filmie poniżej. Natomiast najlepszą funkcją jest to, że głośnik ma wbudowany akumulator – przez co wystarczy go naładować i korzystać w trakcie wyjazdów bez niepotrzebnego ciągnięcia kabla 🙂

Zestaw posiada wbudowany język polski, przez co komendy głosowe są po polsku – super!

W momencie nadejścia połączenia zestaw „dyktuje” numer z którego przychodzi połączenie. Niestety nie czyta nazw z naszego smartfona aby powiedzieć, że „dzwoni mama” 😉

Parowanie z telefonem odbywa się ekspresowo i bez problemów 🙂

Podsumowanie

Podsumowując działanie zestawu – uważam, że to świetna opcja dla samochodów, które nie posiadają swoich systemów do podłączenia telefonu. Dzięki czemu rozmowy w czasie jazdy są jeszcze bezpieczniejsze 🙂

Koszt zestawu w dniu publikacji to ok. 160 zł na promocji lub 199 zł w regularnej cenie. Nie jest to dużo, a jaka wygoda i bezpieczeństwo. Produkty Xblitz zawsze charakteryzuje wysoka jakość wykonania i tak też jest w przypadku tego zestawu.

Link do zestawu

Facebook

Poczytaj o IOT