Connect with us

RECENZJE

Zestaw głośnomówiący – Xblitz X600 – bezpieczne „Auto”Rozmowy

Opublikowano

dnia

Często jadąc samochodem musimy odebrać sporo telefonów, szczególnie gdy żona przypomina sobie co 5 min co jeszcze masz kupić 🙂 Jak jeździć bezpiecznie jednocześnie rozmawiając przez telefon?

W nasze ręce wpadł zestaw głośnomówiący od Xblitx – model X600. Jak wygląda jak się sprawdza? Zapraszamy na krótką recenzję.

Urządzenie posiada nie dużych rozmiarów kartonik, znajdziemy na nim najważniejsze informacje, nazwę, model czy informację o 2 letniej gwarancji. Po wyjęciu z pudełka ukazało nam się bardzo starannie zaprojektowane urządzenie, posiadające dosłownie 4 przyciski: dużą słuchawkę do odbierana połączeń, dwa przyciski głośności oraz suwak boczny do włączania i wyłączania urządzenia.

 

Chromowane wstawki idealnie wpasowują się w motoryzacyjny charakter i nadają elegancji.

Konfiguracja urządzenia jest banalnie prosta. Wystarczy uruchomić i odszukać w telefonie urządzenie „Xblitx X600” a następnie połączyć. Urządzenie jest już sparowane i działa jako głośnik lub słuchawki. Po dotarciu na miejsce wyłączamy urządzenie a po uruchomieniu łączy się praktycznie od razu z telefonem – co będzie mogli zobaczyć na wideo.

Jeśli dzwonimy do kogoś mamy opcję wyboru w jaki sposób chcemy rozmawiać: czy przez głośnik, przez telefon czy przez zestaw.

Co znajdziemy w zestawie:

  • urządzenie głośnomówiące X600
  • ładowarkę samochodową
  • kabel USB

 

Dodatkowo, urządzenie może służyć jak głośnik bluetooth! Czyli możemy odtwarzać muzykę lub słuchać nawigacji z telefonu. Czy to koniec zalet? Nie! 🙂 Zestaw może obsługiwać do dwóch urządzeń jednocześnie. Dodatkowo urządzenie reaguje na komendy głosowe podczas jazdy: YES lub NO, aby zwiększyć bezpieczeństwo w czasie jazdy. Niestety w języku angielskim, ale dziś już chyba każdy zna takie słowa 🙂

Miłym zaskoczeniem w urządzeniu była informacja o uruchomieniu i połączeniu urządzenia w języku polskim!

Po przejechaniu kilku tygodni z urządzeniem, musimy je pochwalić za bardzo dobrą jakość rozmów, banalną obsługę i wykonanie. Jedyną zagwozdką jest moment kiedy bardzo świeci słońce i trzeba opuścić „słonecznik”, wtedy mamy urządzenie za parawanem, jak randka w ciemno 😉

Tak czy inaczej, w ciemno to możecie je śmiało kupować bo w tej cenie  (ok. 120 zł) to przydatny gadżet dla siebie bądź na prezent!

 

Podsumowując:

Zestaw od Xblitz zasługuje na nagrodę za najlepszą jakość, ponieważ wykonany jest ze starannością i ciekawym designem.

Zalety:

  • prosta konfiguracja i łączenie
  • trwałe i staranne wykonanie
  • może służyć jako głośnik
  • może obsługiwać dwa urządzenia jednocześnie

Najlepsza jakość

Facebook

Poczytaj o IOT