Connect with us

INNE

Tenda U3 – najnowsza mini karta sieciowa USB

Opublikowano

dnia

Niejednokrotnie w starszych laptopach lub komputerach nie znajdziemy karty sieciowej, przez co korzystanie z sieci jest utrudnione. U3 to najnowsza karta sieciowa USB marki Tenda, która oferuje pełen wachlarz zalet, jaką daje bezprzewodowe połączenie z internetem.

Miniaturowy projekt

Miniaturowa konstrukcja zapewnia wygodę przenoszenia, nie musisz więc martwić się o blokowanie sąsiednich portów USB.
Tenda-u3_6.jpg

Tryb SoftAP

SoftAP pozwala użytkownikowi na przekształcenie połączenia przewodowego w hotspot Wi-Fi. Wystarczy podłączyć laptop lub komputer przewodowo do internetu, wpiąć kartę Tenda U3, aby móc korzystać z Wi-Fi na innych urządzeniach np. tablecie lub smartfonie.
Tenda-u3_7.jpg

Kompatybilność

Tenda U3 jest zgodna z Windows XP/7/8/8.1/10, MAC OS 10.6 – 10.12, Linux Os i idealna dla Raspberry Pi/Pi2 (Raspbian/Ubuntu MATE/OSMC/LIBREELEC/WINDOWS 10 IOT).
Tenda-u3_5.jpg
Tenda U3 będzie dostępna w polskiej sprzedaży już w marcu tego roku.
04Tendalogo.png

Tenda Technology jest wiodącym dostawcą urządzeń sieciowych. Produkuje wszechstronne, intuicyjne w instalacji i niedrogie rozwiązania sieciowe dla użytkowników domowych, małych firm oraz sektora SMB. W ofercie Tenda znajdziemy rutery, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, szerokopasmowe sieci mobilne i kamery sieciowe. Dzienna produkcja firmy przekracza już 120 tysięcy sztuk urządzeń sieciowych.

Strona: tendacn.com/pl
Facebook: facebook.com/TendaPolska/
Blog: tendablog.pl
Instagram: instagram.com/tendapolska/

Facebook

Poczytaj o IOT