Connect with us

INNE

Klimatyzator AUX Basic – jeden z najmniejszych na rynku!

Opublikowano

dnia

Klimatyzator ścienny AUX BASIC to podstawowy model marki AUX napełniony ekologicznym czynnikiem R32. Najlepsze połączenie funkcjonalności z ceną.

Liczba funkcji mówi sama za siebie, a nowoczesny wygląd o wydajności od 2,5 do 7 kW znajdzie wielu zwolenników. Cechą wyróżniającą są małe wymiary, wydajność w trybie chłodzenia i grzania oraz duża funkcjonalność. Praca urządzenia jest w pełni zautomatyzowana. W klimatyzatorze wykorzystano najnowsze technologie oraz zastosowano wiele funkcji. Na uwagę zasługują: silniki wentylatorów typu BLDC, sprężarki, pobór mocy w trybie czuwania tylko 0,5 W. Funkcja szybkiego chłodzenia i grzania sprawiają, że klimatyzator z łatwością dostosuje się do naszych potrzeb dostarczając wygodę i komfort.

Najważniejsze cechy:

Seria AUX Basic, została zaprojektowana tak, aby przy małych gabarytach urządzenie było bardzo wydajne. Dzięki temu osiągnięte zostały wymiary: 750x285x200, czyniąc urządzenie jednym z najmniejszych dostępnych na rynku.

Dodatkowo ważny podczas użytkowania jest fakt, że jest to jedno z najcichszych urządzeń na rynku. Klimatyzator ma hałas na poziomie 20dB czyli porównywalnie tyle co liście na wietrze. Ma to ogromne znaczenie jeśli montujemy urządzenie np. w sypialni. A jeśli jesteśmy już przy komforcie podczas snu, to dużą zaletą jest fakt, że podczas pracy klimatyzatora np. nocą, istnieje możliwość wyłączenia wyświetlacza.

Zastanów się, które pomieszczenie w swoim domu nie może pozostać bez klimatyzatora, wybierz swojego AUXa i ciesz się idealną atmosferą w upalne dni.

***

Dystrybutor marki AUX:

Action Energy

Zakopiańska 159,

30-435 Kraków

http://www.cnaux.pl/

Facebook

Poczytaj o IOT