Connect with us

INNE

Tenda w ofercie ABC Data

Opublikowano

dnia

ABC Data nawiązała współpracę z marką Tenda, stając się jej autoryzowanym dystrybutorem. W ofercie Tendy znajdziemy duży wybór rozwiązań sieciowych – od urządzeń przeznaczonych dla domu, po zaawansowane systemy dla biur.

– Współpraca Tendy z ABC Data to bardzo dobra wiadomość dla całego rynku, a przede wszystkim dla tysięcy klientów ABC Data, którzy od teraz mają dostęp do pełnej oferty produktów Tendy u największego polskiego dystrybutora sprzętu IT – tłumaczy Sebastian Sierzpowski, dyrektor sprzedaży Tenda Polska. – Oczywiście dla nas jest to szansa pozyskania wielu nowych klientów, którzy związani są z ABC Data od lat.

– Tenda to marka, która cieszy się dobrą opinią resellerów i użytkowników indywidualnych – przyznaje Michał Derdzikowski, product manager ABC Data.  – Jej produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, a ich parametry techniczne i możliwości konfiguracyjne plasują Tendę w ścisłej czołówce producentów sprzętu sieciowego. Dla resellerów istotna jest również konkurencyjność cenowa i możliwa do wygenerowania marża. Stąd, m.in., decyzja o poszerzeniu naszego portfolio o asortyment tego producenta.

Tenda rozwija się nieprzerwanie od blisko 20 lat. Jest jednym z największych dostawców sprzętu sieciowego dla rynku konsumenckiego, SoHo i ISP na wielu rynkach, w tym w Chinach. Nowa siedziba firmy w Polsce pełni funkcję regionalnego biura oraz centralnego magazynu obsługującego kraje Europy Środkowej i Wschodniej.

Kontakt dla mediów:
Mariusz Piaseczny
Marketing Manager
Tenda Polska Sp z o.o.
Tel. 501 595 660

Facebook

Poczytaj o IOT