Connect with us

RECENZJE

Uchwyt samochodowy z ładowarką QI – Techly I-SMART-WRL41

Opublikowano

dnia

Zaprezentowaliśmy Wam już uchwyt samochodowy z ładowaniem QI marki Techly w poprzednim wpisie.

Teraz czas na drugi – niewiele droższy model tej marki.

Opakowanie

Urządzenie opakowane jest zwykłym, białym kartonikiem z naklejką, która zawiera podstawowe informacje w kilku językach. Tak naprawdę nie widzimy urządzenia dopóki nie otworzymy pudełka.

 

Zawartość:

W kartoniku znajdziemy następujące elementy:

  • uchwyt na telefon
  • stojak do uchwytu z przyssawką
  • klips do uchwytu do kratek nawiewu
  • kabel zasilający USB
  • instrukcja obsługi

 

Wygląd i pierwsze wrażenie:

Urządzenie wyposażono w folię zabezpieczającą, ponieważ posiada eleganckie, szklane wykończenie „plecków”. Łapki trzymające telefon nie są zagięte na końcach, natomiast czujnik dotykowy do otwarcia łapek znajduje się na górze urządzenia. Najlepsze wrażenie zrobiło na nas niebieskie podświetlenie, które zobaczycie na filmie 🙂

Stojak z przyssawką można konfigurować na wiele sposobów, ustawiając sobie odpowiednie ułożenie telefonu względem naszego zasięgu ręki. Super rozwiązaniem jest regulowana długość ramienia stojaka, dzięki czemu możemy przybliżyć telefon, jeśli mamy zbyt oddaloną deskę rozdzielczą. Uchwyt testowaliśmy w SUVie marki KIA, gdzie wydłużenie ramienia zdecydowanie poprawiło komfort korzystania z telefonu.

Drugą możliwością jest montaż uchwytu klipsem do kratek nawiewu. Trzeba przyznać, że tutaj również uchwyt „siedział” bardzo stabilnie, jedynym minusem jest mniejszy dostęp do kratki i drobne ograniczenie nawiewu np. w upał.

Instrukcja jest w tym przypadku bardziej rozbudowana niż w poprzednim modelu. Występuje oczywiście w języku angielskim.

W zestawie mamy również kabelek zasilający, który tym razem jest w wersji USB i USB-C.

Działanie

Uchwyt sam rozsuwa łapki po zbliżeniu się telefonu i po chwili je zsuwa, stabilizując urządzenie. Jednocześnie w tym momencie rozpoczyna się proces bezprzewodowego ładowania telefonu (o taką opcję posiada). Aby zdjąć smartfon z uchwytu, wystarczy dotknąć czujnik umieszczony w górnej części uchwytu – wtedy łapki rozsuwają się, dając możliwość zabrania urządzenia. Wszystko to zobaczycie na filmie.

[jaw_y_video clip_id=”https://youtu.be/zQQ7UpTN4Bg” height=”480″ autohide=”2″ autoplay=”0″ loop=”0″ rel=”1″ ][jaw_clear]

Podsumowanie

Największe wrażenie zrobiło na nas niebieskie podświetlenie! Nie ma co kryć, jest to z pewnością element dodający +50 do prestiżu i technologii, co zgrywa się z całym eleganckim wykończeniem uchwytu.

W tym modelu również przeprowadziliśmy test „awaryjnego wyciągania telefonu”, aby sprawdzić czy jest taka możliwość np., gdy zabraknie zasilania lub zgasimy silnik, zapominając o telefonie.  Da się – dodatkowo powiemy, że przychodzi to łatwiej niż w poprzednim modelu z uwagi na brak zagiętych  łapek. Co oczywiście nie oznacza, że telefon siedzi mniej stabilnie. Jest równie mocno trzymany w uchwycie.

Czy warto? Zdecydowanie jest to uchwyt dla fanów nowych technologii oraz moto-gadżetów 🙂 Zobaczcie jak się prezentuje na filmie poniżej.

Dodatkowo chcieliśmy nagrodzić ten model za wyjątkowy design!

 

[jaw_y_video clip_id=”https://youtu.be/2gpIh5mGGRE” height=”480″ autohide=”2″ autoplay=”0″ loop=”0″ rel=”1″ ][jaw_clear]

 

Cenę uchwytu i wszelkie informacje znajdziecie na stronie dystrybutora.

Facebook

Poczytaj o IOT